Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ biological pesticide for beet armyworm ] αγώνας 39 προϊόντα.
AcNPV Bt Βιολογικά εντομοκτόνα για την καταπολέμηση των στρατιωτικών σκουληκιών
| Ονομασία προϊόντος: | Βιολογικά εντομοκτόνα |
|---|---|
| Τρόπος δράσης: | Εντομοκτόνες τοξίνες |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 έτη |
Βιολογική σκόνη εντομοκτόνου για την Εξάλειψη του Σκουληκιού Κοπριού
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
Δυνατό ΒΔ Spodoptera Exigua Σκοτώνει βιολογικό φυτοφάρμακο SeNPV Οργανική πιστοποίηση χωρίς υπολείμματα
| Μορφή: | σκόνη |
|---|---|
| Συσκευασία: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
Οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο φυσικό εντομοκτόνο σακούλα μπουκάλι 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Εξαλείψτε το Ρεβέτο Στρατιωτικό Σκουλήκι Σκουλήκι λάχανο Σκουλήκι Διαμαντένιο Σκουλήκι φυσικά με βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Τύπος: | Σκόνη |
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
Βιολογικό Φυτικό εντομοκτόνο σκόνη υγρό σκοτώνει λάχανο σκουλήκι Diamondback Moth 200ml μπουκάλι
| Μορφή: | Σκόνη/υγρό |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
| Συσκευασία: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
OEM Καλλιεργητικά φυτοφάρμακα καλαμποκιού Ενσιτοκτόνα Emamectin Benzoate & Bt & Chlorfenapyr SC
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες |
|---|---|
| Κατανομή: | Χημικά & Bt & Χημικά σύνθετα φυτοφάρμακα |
| ICAMA REG.NO.: | PD20150309 |
20,4% Εμαμεκτίνη βενζοϊκό αλάτι Bt καλαμπόκι Borer Πιστοκτόνο Πιστοκτόνο για τη σοδειά ρύζι
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες, Ρεβέτες |
|---|---|
| Κατανομή: | Χημικά & Bt & Χημικά σύνθετα φυτοφάρμακα |
| ICAMA REG.NO.: | PD20150309 |
ΠΡΓΒ με BT WP εντομοκτόνο για διάφορα φυτικά παράσιτα Γεωργικά εντομοκτόνα με χαμηλά υπολείμματα
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Οργανικά γεωργικά βιολογικά εντομοκτόνα Bt Για λάχανο λαχανικά Bacillus Thuringiensis
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Καλαμπόκι, Plutella xylostella, Euproctis pseudoconspersa, ρολόι φύλλων ρυζιού, Helicoverpa armigera |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Μικροβιακά φυτοφάρμακα |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097862 |

