Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] αγώνας 167 προϊόντα.
Βιοχημικά φυτοφάρμακα σε σκόνη Monosultap για τα καλλιέργεια ρυζιού
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Chilo suppressalis, πορφυρό ρυζιού |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιοχημικά & Πιστοκτόνα Bt |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Πιστοκτόνα καλλιεργειών ρυζιού 63% Μονόσουλταπ
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Chilo suppressalis, πορφυρό ρυζιού |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιοχημικά & Πιστοκτόνα Bt |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Πιστοκτόνα καλλιεργειών ρυζιού με χαμηλό κατάλοιπο Bt με συνταγή WP για τσάι λαχανικά καλαμπόκι βαμβάκι καπνό με ICAMA
| ICAMA REG.NO.: | PD20097862 |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| Κατανομή: | Φυτοφάρμακα |
Τα οργανικά φυτοφάρμακα για την καλλιέργεια του αναγκαίου 15L Sc νερού 50ml ποικίλλουν το ποσοστό εφαρμογής
| Τύπος: | Βιολογικά |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | Βάκιλος thuringiensis ιών εντόμων |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |
Αποτελεσματικά φυτοφάρμακα καλαμπόκι καλλιέργειες για τον έλεγχο του καλαμποκιού Φόρμουλα στο στάδιο των προνύμφων
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Τρόπος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
| Εφαρμογή: | Καλαμπόκι, φρούτα, λαχανικά |
Φιλικά βιολογικά εντομοκτόνα Eco για την προστασία συγκομιδών
| Ποσοστό εφαρμογής: | νερό 50ml/15L |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικά εντομοκτόνα |
| Συγχρονισμός εφαρμογής: | Μετά από 4pm το απόγευμα |
Οργανικό φυτοφάρμακο βαμβακιού Πυρηνική πολυεδρότητα ιός Σκοτώνει βαμβακιού Bollworm Βιολογικά εντομοκτόνα HaNPV
| Λογότυπο: | Υποστήριξη προσαρμογής |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10 εκατ. PIB/mL HaNPV+2000IU/mL Bt |
| Παράσιτα στόχων: | Βουτυρόσκυλο, Καπνόσκυλο |
Βιολογικό φονικό για τις προνύμφες κουνουπιών MDV BTi εντομοκτόνο για τους τόπους αναπαραγωγής των προνύμφων κουνουπιών
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικό εντομοκτόνο για κουνούπια |
|---|---|
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ερπετά κουνούπιας |
| Ενεργό συστατικό 1: | Δενσοϊός κουνουπιού, MDV |
Θαυματουργό Πετοκτόνο HaNPV Σκοτώνει Καπνό Helicoverpa Assulta Βαμβάκι Επαγγελματικό εντομοκτόνο
| Προφυλάξεις για την ασφάλεια: | Φορέστε Προστατευτικά Ενδύματα και Εξοπλισμό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βαμβάκι, καπνός, πιπέρι |
| Τύπος: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
ODM Φυσικό φυτό τσαγιού Βιολογικά εντομοκτόνα Σπρέι EoNPV Βιοί της πυρηνικής πολυεδρότητας
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Τσάι γεωμετρίδιο, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό φυτοφάρμακο εντόμων |
| ICAMA REG.No. :: | PD20086035 |

