Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ bti mosquito larvae killer powder ] αγώνας 9 προϊόντα.
Θουρινγκίενσις Subsp Bti Φονιάς προνύμφων κουνουπιών για το νερό 1200ITU/Mg Bacillus
| παράσιτο: | Ερπετά κουνούπιας |
|---|---|
| Διατύπωση: | WP |
| Δραστικό Συστατικό: | 1200 ITU/mg |
1200ITU/Mg BTi Σπρέι δολοφονίας των προνύμφων των κουνούπιων Σκοτώστε την ομάδα εντελώς
| Παράσιτο στόχων: | Τραγουδιστές, όπως Culex, Aedes, Anopheles και Blackfly Larval, Larva Mosquito |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Εντομοκτόνο Wriggler για προνύμφες κουνουπιών Κίτρινη σκόνη 1200ITU/mg BTi Αποχετεύσεις, Λιμνούλες, Υδάτινα Στοιχεία Χρήση
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Africa Market Biological Mosquito Larvae Killing BTi Powder Summer Hot Sale
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Εντόκιο που σκοτώνει τις προνύμφες κουνουπιών Unioasis 1200 ITU/mg BTi για σφαγεία στα λιμάνια των εκμεταλλεύσεων πουλερικών
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ερπετά κουνούπιας |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Μικροβιακά φυτοφάρμακα |
| Διατύπωση: | WP |
WL20100260 Φονικός για τις προνύμφες των κουνελιών Αντιμοσκώληκες σκόνη Bacillus Thuringiensis subsp
| Πληροφορίες ασφάλειας: | Να φυλάσσεται μακριά από τα παιδιά |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Mosquitoes Killer Powder Insecticide Larvae Attractant Bacillus thuringiensis BTi
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Brown Powder Insecticide Mosquito Larvae Killing 1200 ITU/Mg BTi Israel subspecies
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Πυροκτόνο Σπρέι Για Να Σκοτώσει Τα Σπασίκλα Όπως Το Culex Aedes Anopheles Blackfly Larvae Mosquito Larvae
| Συσκευή: | 100g/σακέτο, 25kg/τυμπανο, ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| Ποσοστό εφαρμογής: | 2-3 ml/m2 |
1

