Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ cabbage moth pesticide ] αγώνας 191 προϊόντα.
Βιολογική σκόνη εντομοκτόνου για την Εξάλειψη του Σκουληκιού Κοπριού
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Οργανικό εντομοκτόνο Σπρέι πράσινο λάχανο Πεσιτοκτόνο Σκοτώστε ζαχαροπλαστεία Στρατιωτικό σκουλήκι
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Εξαλείψτε το Ρεβέτο Στρατιωτικό Σκουλήκι Σκουλήκι λάχανο Σκουλήκι Διαμαντένιο Σκουλήκι φυσικά με βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Τύπος: | Σκόνη |
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
Βιολογικό Φυτικό εντομοκτόνο σκόνη υγρό σκοτώνει λάχανο σκουλήκι Diamondback Moth 200ml μπουκάλι
| Μορφή: | Σκόνη/υγρό |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
| Συσκευασία: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
2 έτη Χρόνος διατήρησης και οργανικό φυτοφάρμακο για λάχανο λάχανο σπρέι βλάβης σκουλήκις Μέθοδος εφαρμογής
| Μέθοδος Εφαρμογής: | Σπρέι |
|---|---|
| Σκοτώνει τα παράσιτα: | Σκουλήκια λάχανου |
| Υπόλειμμα: | Οχι |
Οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο φυσικό εντομοκτόνο σακούλα μπουκάλι 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Φυσικό οργανικό έντομο ιογενές φυτοφάρμακο PrGV & Bt WP για λαχανικά Pieris Rapae Granulosis Virus NPV Βιοπεσιτικά
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Plutella xylostella, κάμπια λάχανο, Spodoptera exigua, καλαμπόκι, σόγια-Pod-Borer |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
ODM Οικολογικά φιλικό βιολογικό φυτοφάρμακο για λευκή πεταλούδα λάχανο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Dendrolimus punctatus, αμερικανική λευκή πεταλούδα, Parocneria orienta |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Τομάτα Φρουτοσκωληκοειδές εντομοκτόνο για σκουλήκια λάχανου
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

