Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ effective crop pesticide ] αγώνας 428 προϊόντα.
Ακαταμάχητος έλεγχος σκουληκιού του στρατού της πτώσης σε υγρό σκευάσμα καλαμποκιού για αποτελεσματική διαχείριση του στάθμου των προνύμφων
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Προστασία των φυτών Περιβαλλοντικά φιλικό Ασφαλές εντομοκτόνο για την προστασία των καλλιεργειών
| Ποσοστό εφαρμογής: | Διαφέρει ανάλογα με το προϊόν |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
Περιβαλλοντικά φιλικά SeNPV BT Πιστοκτόνα για την προστασία των καλλιεργειών
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
ΠΡΓΒ με BT WP εντομοκτόνο για διάφορα φυτικά παράσιτα Γεωργικά εντομοκτόνα με χαμηλά υπολείμματα
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Οργανικό φυτοφάρμακο WP Φυσικό εντομοκτόνο Πυρηνική Πολυεδρόση Virus SeNPV Καλή επίδραση στο σκουλήκι λάχανο
| Κατανομή: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | SeNPV+Bt |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV+16000IU/mg Bt |
Αποτελεσματικό φυτοφάρμακο για τα σκουλήκια λάχανο Κατσαρίδες 100% φυσικό ασφαλές βιολογικό προϊόν
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Συγκομιδές στόχων: | Φυτά και φυτά |
PrGV BT Μη τοξικά γεωργία βιολογικά εντομοκτόνα βιολογικά φυτικά φυτοφάρμακα γεωργία φυτοφάρμακα σπρέι
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Plutella xylostella, κάμπια λάχανο, Spodoptera exigua, καλαμπόκι, σόγια-Pod-Borer |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Το οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο WP 20-50g χρειάστηκε το χρηματοκιβώτιο νερού 15L για γύρω από τους ανθρώπους και τα κατοικίδια ζώα
| Δόση (WP): | 20-50g αναγκαίο νερό 15L |
|---|---|
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
| Παράσιτα στόχων: | Spodoptera Exigua, spodoptera litura, Plutella Xylostella, spodoptera frugiperda |
Βιολογική γεωργία Χημικά φυτοφάρμακα που χρησιμοποιούνται στις καλλιέργειες
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

