Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ farming biological insecticides ] αγώνας 53 προϊόντα.
Βιολογικό φυτοφάρμακο προστασίας συγκομιδών με τη διατύπωση υγρού ή σκονών
| Ασφάλεια: | Γενικά εξεταζόμενο χρηματοκιβώτιο για τη χρήση γύρω από τους ανθρώπους και τα κατοικίδια ζώα |
|---|---|
| υπόλειμμα: | Κανένα |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |
Περιβαλλοντικά φιλικό Φυτικό λαχανικό οργανικό εντομοκτόνο SeNPV σκόνη σπρέι Μπρόκολο Κινέζικο λάχανο
| Τύπος: | Οργανικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Ονομασία: | SeNPV+Bt |
| Φόρμουλα: | Σκόνη |
Βιολογικό εντομοκτόνο δέντρου τσαγιού EoNPV Φυτοπαραγωγικά φυτοφάρμακα
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Τσάι γεωμετρίδιο, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό φυτοφάρμακο εντόμων |
| ICAMA REG.No. :: | PD20086035 |
Αποτελεσματικό εντομοκτόνο HaNPV Whitefly βαμβακιού αγροτικών παρασίτων + βάκιλος thuringiensis
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta (Ελικοβέρπα αρμίγκερα, ελικοβέρπα ασούλτα) |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20098198 |
Καλλιέργεια τσαγιού EoNPV Ectropis Obliqua εντομοκτόνο με bacillus thuringiensis Bt
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Τσάι γεωμετρίδιο, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό φυτοφάρμακο εντόμων |
| ICAMA REG.No. :: | PD20086035 |
Συλλέκτης κόλλα για αρουραίους δόλωμα εντομοκτόνο οικοδομικής ποιότητας σκληρό σανίδιο δολοφόνο ποντικών
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Αρουραίος, ποντίκι, ποντίκια, Hameln, Jerry |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιολογικό δόλωμα και ισχυρή αυτοκόλλητη φυσική επιφάνεια |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού Καθαρό βιολογικό παρασκεύασμα Καλλιέργεια βαμβακιού
| Ονομασία του προϊόντος: | 10 εκατ. PIB/mL HaNPV+2000IU/mL Bt |
|---|---|
| Φόρμουλα: | SC |
| Παράσιτα στόχων: | Βουτυρόσκυλο, Ανατολικό Βουτυρόσκυλο Καπνού |
ΠΡΓΒ με BT WP εντομοκτόνο για διάφορα φυτικά παράσιτα Γεωργικά εντομοκτόνα με χαμηλά υπολείμματα
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Πιστοποιημένη φυσική φυτοφαρμάκη εντομοκτόνη σε σκόνη / υγρό 10 εκατομμύρια PIB / mg PrGV 0,2% Bt Περιβαλλοντικά φιλική
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |

