Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ maize crop protection liquid spray ] αγώνας 27 προϊόντα.
Ενεργό συστατικό Βίρος επιβλαβών οργανισμών και Bt καλαμπόκι σκοτώνει τεύτσες τεύτσες αυγά τεύτσες τεύτσες κάμπια
| Μέθοδος εφαρμογής: | Ψεκασμός |
|---|---|
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 έτη |
Αποτελεσματικός Fall Armywrom Control Ενεργός παράγοντας καταστροφής Fall armyworm spodoptera frugiperda με διάρκεια διατήρησης 2 ετών
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
Φθινοπωρινό σκουλήκι του στρατού στην Αφρική ένας οδηγός για την ολοκληρωμένη διαχείριση των παρασίτων
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Φόρμουλα: | Υγρά |
| Shelf Life: | 2 Years |
Αποτελεσματική αντιμετώπιση επιβλαβών οργανισμών με το SeNPV και το Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Προληπτική δράση για την Αφρική Ενεργά παράσιτα Καλαμπόκι Borer beet armyworm προνύμφες τρώνε μια ποικιλία φυτών, συμπεριλαμβανομένων φυτών ντομάτας
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Τομάτα Φρουτοσκωληκοειδές εντομοκτόνο για σκουλήκια λάχανου
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Βιολογικό εντομοκτόνο ντομάτας λευκής μύγας καθαρό SeNPV οργανικό φυτοφάρμακο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σκουλήκι του στρατού της πτώσης |
|---|---|
| Πιστοποιητικό καταχώρισης: | PD20180190 |
| Ενεργά παράσιτα: | Κουκουβάγια λαχανικού |

