Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ mosquito larvae killer spray ] αγώνας 15 προϊόντα.
Ασφαλές και αποτελεσματικό εντομοκτόνο Σπρέι Καταστροφέα Νεφρών Μοσκιών Κρατήστε μακριά από τα παιδιά
| Μέθοδος εφαρμογής: | Ψεκασμός |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
| Συσκευή: | 100g/σακέτο, 25kg/τυμπανο, ή προσαρμοσμένο |
Αποτελεσματικός έλεγχος Σπρέι δολοφονίας κοριτσιών Larvae Spray Larvicide Lure Bacillus Thuringiensis
| Όνομα προϊόντος: | Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών |
|---|---|
| Φόρμουλα: | Σκόνη |
| Ειδικότητα: | Υψηλή δελεαστική και γρήγορη |
1200ITU/Mg BTi Σπρέι δολοφονίας των προνύμφων των κουνούπιων Σκοτώστε την ομάδα εντελώς
| Παράσιτο στόχων: | Τραγουδιστές, όπως Culex, Aedes, Anopheles και Blackfly Larval, Larva Mosquito |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Ψεκασμός Εξάλειψη των προνύμφων των κουνουπιών Πιο ευρέως χρησιμοποιούμενα μικροβιακά κουνουπιδοκτόνα
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
|---|---|
| Συσκευή: | 100g/σακέτο, 25kg/τυμπανο, ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος: | Εντομοκτόνο |
10% Βήτα κυπερομεθρίνη Φονιάς Λεύκων Μοσκιών SC Αραίωση Σπρέι Εσωτερικό και Εξωτερικό Περιβάλλον
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Φύγα Μοσκός |
|---|---|
| Κατανομή: | Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών |
| ICAMA REG.NO.: | WP20160001 |
Βιολογικό ψεκασμό συν BTi Φονικό για τις προνύμφες των κουνουπιών Ενσιωτικό για τα κουνουπίδια Aedes Culex
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικό εντομοκτόνο για κουνούπια |
|---|---|
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ερπετά κουνούπιας |
| Ενεργό συστατικό 1: | Δενσοϊός κουνουπιού, MDV |
Εντόκιο που σκοτώνει τις προνύμφες κουνουπιών Unioasis 1200 ITU/mg BTi για σφαγεία στα λιμάνια των εκμεταλλεύσεων πουλερικών
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ερπετά κουνούπιας |
|---|---|
| Κατανομή: | Μικροβιακά φυτοφάρμακα |
| Φόρμουλα: | WP |
Βιολογικό φονικό για τις προνύμφες κουνουπιών MDV BTi εντομοκτόνο για τους τόπους αναπαραγωγής των προνύμφων κουνουπιών
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικό εντομοκτόνο για κουνούπια |
|---|---|
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ερπετά κουνούπιας |
| Ενεργό συστατικό 1: | Δενσοϊός κουνουπιού, MDV |
WL20100260 Φονικός για τις προνύμφες των κουνελιών Αντιμοσκώληκες σκόνη Bacillus Thuringiensis subsp
| Πληροφορίες ασφάλειας: | Να φυλάσσεται μακριά από τα παιδιά |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Βιολογικός Φονιάς Μοσκιών εντομοκτόνος Φονιάς Λεύκων Μοσκιών
| Φόρμουλα: | OL |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό 1: | Δενσοϊός κουνουπιού, MDV |
| Ενεργό συστατικό 2: | Bacillus thuringiensis subsp Israel,BTi |

