Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ natural brassicaceous pest control ] αγώνας 145 προϊόντα.
Βιολογικά εντομοκτόνα Bacillus Thuringiensis Οργανικό βαμβάκι Πετοκτόνο NPV Πετοκτόνο που σκοτώνει το βαμβάκι
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta (Ελικοβέρπα αρμίγκερα, ελικοβέρπα ασούλτα) |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20098198 |
ODM Οικολογικά φιλικό βιολογικό φυτοφάρμακο για τις κάμπιες
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Dendrolimus punctatus, αμερικανική λευκή πεταλούδα, Parocneria orienta |
|---|---|
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
Οργανικά φυτοφάρμακα για τη γεωργία
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Plutella xylostella, κάμπια λάχανο, Spodoptera exigua, καλαμπόκι, σόγια-Pod-Borer |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Συστημικό υγρό ψεκασμό για την προστασία των καλλιεργειών καλαμποκιού από το φθινοπωρινό σκουλήκι
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Φόρμουλα: | WP |
| Τύπος παροχής: | Αποθέματα |
Βιοϊσολογικό φυτοφάρμακο PrGV BT σκόνη ψεκασμού
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
|---|---|
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Φρουτοδέντρα Πετοκτόνα ρίζες λάχανο σκουλήκι εντομοκτόνο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Μικροβιακό εντομοκτόνο Βιο Bacillus Thuringiensis SeNPV Βίρος πυρηνικής πολυεδρότητας
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
OEM SeNPV Βιολογικά εντομοκτόνα για πράσινα λαχανικά
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua |
|---|---|
| OEM/ODM: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| ICAMA REG.No. PD:: | PD20180190 |
Βιολογικό Φυτικό εντομοκτόνο σκόνη υγρό σκοτώνει λάχανο σκουλήκι Diamondback Moth 200ml μπουκάλι
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Βιολογική σκόνη εντομοκτόνου για την Εξάλειψη του Σκουληκιού Κοπριού
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |

