Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ natural insecticide for cauliflower ] αγώνας 27 προϊόντα.
Βιολογικό Πετοκτόνο Βήτα Cypermethrin Φυσικό Πετοκτόνο Για Τα Πράσινα Φασόλια
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιολογικό ιικό έντομο & Χημικό συνδυασμό φυτοφαρμάκων |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Insect Killer Pesticide Insecticide for Cauliflower Broccoli Cabbage Purple Cabbage Plutella Xylostella
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Οργανικός έλεγχος επιβλαβών οργανισμών για ντομάτες καλαμπόκι SeNPV bacillus thuringiensis για τον έλεγχο των σκουληκιών
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| : |
Γεωργικά φυσικά φυτικά εντομοκτόνα για διώκους και θρίπες SlNPV
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Κατανομή: | Βιολογικό ιικό έντομο & Χημικό συνδυασμό φυτοφαρμάκων |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Bacillus Thuringiensis Chilli Thrips εντομοκτόνα για τον τρυπαντή στο στέλεχος του ρυζιού βιολογικά και χημικά βήτα κυπερομεθρίνη
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό έντομο & Χημικό συνδυασμό φυτοφαρμάκων |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Αποτελεσματική φυσική εντομοκτόνη σκόνη SC οργανική πιστοποιημένη για την εξάλειψη των επιβλαβών παρασίτων
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυτά και φυτά |
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
ΠΡΓΒ με BT WP εντομοκτόνο για διάφορα φυτικά παράσιτα Γεωργικά εντομοκτόνα με χαμηλά υπολείμματα
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Βιοϊσολογικό φυτοφάρμακο PrGV BT σκόνη ψεκασμού
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
|---|---|
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Φρουτοδέντρα Πετοκτόνα ρίζες λάχανο σκουλήκι εντομοκτόνο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

