Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ organic pesticides for cruciferous vegetables ] αγώνας 39 προϊόντα.
Οργανικό Φυτικό Φαρμακείο Πεσιτικά Οικιακά AcNPV Γεωργικά Βιοφαρμάκων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Ελκυστική Τιμή Απομάκρυνση επιβλαβών εντόμων Spodoptera litura με βιολογικά φυτοφάρμακα AcNPV
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Βιοποικιλοκτόνα που χρησιμοποιούνται για τη διαχείριση του αραβοσίτου
| Φόρμουλα: | WP |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Βιολογική Ουχάν Unioasis |
| Μέθοδος εφαρμογής: | Ψεκασμός |
Φυσικό υγρό IPM για την καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών για καλλιέργειες αραβοσίτου 20g ανά 15 λίτρα νερού
| Χρήση: | Προεμφάνιση και έλεγχος |
|---|---|
| Τύπος παροχής: | Αποθέματα |
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Συστημικό υγρό ψεκασμό για την προστασία των καλλιεργειών καλαμποκιού από το φθινοπωρινό σκουλήκι
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Φόρμουλα: | WP |
| Τύπος παροχής: | Αποθέματα |
Προληπτική δράση για την Αφρική Ενεργά παράσιτα Καλαμπόκι Borer beet armyworm προνύμφες τρώνε μια ποικιλία φυτών, συμπεριλαμβανομένων φυτών ντομάτας
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Δυνατός και αποτελεσματικός χημικός βιολογικός έλεγχος του στρατιωτικού σκουληκιού στα καλαμπόκια 2 έτη Χρόνος διατήρησης 20 γραμμάρια ανά 15 λίτρα νερού
| Χρώμα: | Καφέ |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Ενεργό Συστατικό Ιός Παρασίτων Και Καλαμπόκι Bt Σκοτώνουν Αυγά Σκαθαριού Στρατιώτη Σκαθάρι Στρατιώτης
| Μέθοδος Εφαρμογής: | Σπρέι |
|---|---|
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
| Διάρκεια ζωής: | 2 Χρόνια |
Αποτελεσματική αντιμετώπιση επιβλαβών οργανισμών με το SeNPV και το Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |

