Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ organic vegetable pesticide senpv bt ] αγώνας 53 προϊόντα.
Αποτελεσματική αντιμετώπιση επιβλαβών οργανισμών με το SeNPV και το Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Αποτελεσματικά φυτοφάρμακα καλαμπόκι καλλιέργειες για τον έλεγχο του καλαμποκιού Φόρμουλα στο στάδιο των προνύμφων
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Τρόπος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
| Εφαρμογή: | Καλαμπόκι, φρούτα, λαχανικά |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Οργανικό εντομοκτόνο Σπρέι πράσινο λάχανο Πεσιτοκτόνο Σκοτώστε ζαχαροπλαστεία Στρατιωτικό σκουλήκι
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Ενεργό συστατικό Βίρος επιβλαβών οργανισμών και Bt καλαμπόκι σκοτώνει τεύτσες τεύτσες αυγά τεύτσες τεύτσες κάμπια
| Μέθοδος εφαρμογής: | Ψεκασμός |
|---|---|
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 έτη |
Οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο SeNPV BTK για έλεγχο Λεπιδόπτερων
| Delivery Time: | 7-14 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Εξαλείψτε το Ρεβέτο Στρατιωτικό Σκουλήκι Σκουλήκι λάχανο Σκουλήκι Διαμαντένιο Σκουλήκι φυσικά με βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Τύπος: | Σκόνη |
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
Insect Virus Extract Bio Pesticide Kill Vegetable Spodoptera Frugiperda Asia Africa SeNPV
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Εξάλειψη παρασίτων ΣΕΝΠΒ Οργανικά φυτοφάρμακα Γεωργικός κήπος λάχανο Σκότωμα σκουληκιών
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
SeNPV Bacillus Thuringiensis WP Pesticide Kill Plant Caterpillar Beet Armyworm Organic Certificate
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |

