Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ senpv bt biological pesticide ] αγώνας 51 προϊόντα.
Αποτελεσματικό φυτοφάρμακο για τα σκουλήκια λάχανο Κατσαρίδες 100% φυσικό ασφαλές βιολογικό προϊόν
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Συγκομιδές στόχων: | Φυτά και φυτά |
Δυνατό ΒΔ Spodoptera Exigua Σκοτώνει βιολογικό φυτοφάρμακο SeNPV Οργανική πιστοποίηση χωρίς υπολείμματα
| Μορφή: | σκόνη |
|---|---|
| Συσκευασία: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
Δυνατός και αποτελεσματικός χημικός βιολογικός έλεγχος του στρατιωτικού σκουληκιού στα καλαμπόκια 2 έτη Χρόνος διατήρησης 20 γραμμάρια ανά 15 λίτρα νερού
| Χρώμα: | Καφέ |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Αποτελεσματική αντιμετώπιση επιβλαβών οργανισμών με το SeNPV και το Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
Αποτελεσματικά φυτοφάρμακα καλαμπόκι καλλιέργειες για τον έλεγχο του καλαμποκιού Φόρμουλα στο στάδιο των προνύμφων
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Τρόπος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
| Εφαρμογή: | Καλαμπόκι, φρούτα, λαχανικά |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Οργανικό εντομοκτόνο Σπρέι πράσινο λάχανο Πεσιτοκτόνο Σκοτώστε ζαχαροπλαστεία Στρατιωτικό σκουλήκι
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
Ενεργό Συστατικό Ιός Παρασίτων Και Καλαμπόκι Bt Σκοτώνουν Αυγά Σκαθαριού Στρατιώτη Σκαθάρι Στρατιώτης
| Μέθοδος Εφαρμογής: | Σπρέι |
|---|---|
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
| Διάρκεια ζωής: | 2 Χρόνια |
Οικονομικά αποτελεσματικό βιο-έλεγχος φυτοφάρμακο λάχανο SeNPV σκοτώνει λαχανικά ζαχαρότευτλα Armyworm
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Insect Virus Extract Bio Pesticide Kill Vegetable Spodoptera Frugiperda Asia Africa SeNPV
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
SeNPV Βάκιλλος Θουριγγίας WP Φάρμακο Εξόντωσης Παρασίτων Φυτών Στρατιωτικός Σκόρος Παντζαριού Πιστοποιητικό Βιολογικού Προϊόντος
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |

