Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ spodoptera litura biological insecticides ] αγώνας 148 προϊόντα.
Προληπτική δράση για την Αφρική Ενεργά παράσιτα Καλαμπόκι Borer beet armyworm προνύμφες τρώνε μια ποικιλία φυτών, συμπεριλαμβανομένων φυτών ντομάτας
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Οργανική Πιστοποίηση Βιοπενθυοκτόνο SeNPV Bt Kill Beet Armyworm Vegetable Garden
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
Μικροβιακό εντομοκτόνο καλαμποκιού Bacillus Bt Thuringiensis Οργανική καλλιέργεια
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Αποτελεσματικά φυτοφάρμακα καλαμπόκι καλλιέργειες για τον έλεγχο του καλαμποκιού Φόρμουλα στο στάδιο των προνύμφων
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
|---|---|
| Τρόπος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
| Εφαρμογή: | Καλαμπόκι, φρούτα, λαχανικά |
Ενεργό συστατικό Βιοίους επιβλαβών οργανισμών και φυτοφάρμακα καλλιεργειών αραβοσίτου Bt για τη διαχείριση επιβλαβών οργανισμών μακράς διάρκειας ζωής
| Ενεργά παράσιτα: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella Maruca Testulalis Geyer, Corn Borer (Σποδο |
|---|---|
| Συμφωνία: | Μπορεί να Αναμειχθεί με Άλλα Πετοκτόνα |
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |
Βλαστικά λαχανικά καλαμπόκι μπρόκολο λάχανο Οργανικό φυτοφάρμακο 0,01 δισεκατομμύρια/ml SeNPV χωρίς κατάλοιπα
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
Βιολογική εταιρεία φυτοφαρμάκων έλεγχος παρασίτων σκουληκιού λάχανου βιολογικό
| Διατύπωση: | Ευσπλαχνία |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 Χρόνια |
| Μέθοδος Εφαρμογής: | Σπρέι |
υγρό φυτοφάρμακο PrGV Plus Bacillus Thuringiensis 500 gr για σκουλήκια λάχανου
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Plutella xylostella, κάμπια λάχανο, Spodoptera exigua, καλαμπόκι, σόγια-Pod-Borer |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Τα οργανικά φυτοφάρμακα για την καλλιέργεια του αναγκαίου 15L Sc νερού 50ml ποικίλλουν το ποσοστό εφαρμογής
| Τύπος: | Βιολογικά |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | Βάκιλος thuringiensis ιών εντόμων |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |
Ακαταμάχητος έλεγχος σκουληκιού του στρατού της πτώσης σε υγρό σκευάσμα καλαμποκιού για αποτελεσματική διαχείριση του στάθμου των προνύμφων
| Χρήση: | Φάση των προνύμφων |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |

