Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ 6 bactericide spray for crops ] αγώνας 12 προϊόντα.
Βακτηριοκτόνο 6% Kasugamycin Ισχυρή Διεισδυτικότητα Ευρεία Εφαρμογή Ψεκασμός Σταγόνων Έλεγχος Ασθενειών Ρυζιού
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Βακτηριοκτόνο Φιγγειοκτόνο 6% Κασουγκαμυκίνη Εσωτερική Απορρόφηση Πληροφόρηση Ασθένεια του πεπόνιου ρυζιού
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| : |
6% Kasugamycin SC Γεωργικό βακτηριοκτόνο Πρόληψη θεραπεία μαλακή σήψη Κινέζικο λάχανο πατάτα Μαύρο πόδι
| Η διάρκεια ζωής του προϊόντος: | 2 έτη |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
| Ονομασία προϊόντος: | Κασουγκαμυκίνη |
Pesticide Production License Rice Blast Elimination Bactericide 6% Kasugamycin
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Γεωργικό αντιβιοτικό βακτηριοκτόνο για τον έλεγχο ασθενειών εσπεριδοειδών, ρυζιού, κινέζικου λάχανου, πατάτας, πεπονιού
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
CY30 βάκιλος Bactericide Velezensis Anthracnose τσίλι ντοματών θεραπείας
| Αντικείμενο πρόληψης: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, καθώς και διάφορ |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 25 kg/βάρελ, 4 λίτρα/βάρελ |
Άκρως τοξικό φυτοφάρμακο ευρέος φάσματος Άδεια παραγωγής για την εξάλειψη του πυραυλικού μύκητα του ρυζιού Βακτηριοκτόνο 6% Kasugamycin
| Packaging Details: | Customized |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
Μικροβιακός παράγοντας CY30 Bacillus Velezensis Βακτηριοκτόνο θεραπεία Τομάτας Φύλλο Μούχλας Φυτικό λίπασμα
| Αντικείμενο πρόληψης: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, καθώς και διάφορ |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 25 kg/βάρελ, 4 λίτρα/βάρελ |
Βακτηριοκτόνο 6% Kasugamycin SC Καλή επίδραση στον καρκίνο των βακτηρίων με ρύζι
| Διαλυτότητα του προϊόντος: | Λύσιμο στο νερό |
|---|---|
| Φόρμα προϊόντος: | Λύσιμο συμπυκνωμένο |
| Στόχος προϊόντος: | Μυκητιασικές ασθένειες |
Μικροβιακός παράγοντας CY30 Bacillus Velezensis Προλαμβάνει την ασθένεια των φυτών τσαγιού
| Αντικείμενο πρόληψης: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, καθώς και διάφορ |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 25 kg/βάρελ, 4 λίτρα/βάρελ |

