Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] αγώνας 160 προϊόντα.
Τα οργανικά φυτοφάρμακα για την καλλιέργεια του αναγκαίου 15L Sc νερού 50ml ποικίλλουν το ποσοστό εφαρμογής
| Τύπος: | Βιολογικά |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | Βάκιλος thuringiensis ιών εντόμων |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |
63% Monosultap Bt Οργανικά φυσικά φυτικά εντομοκτόνα
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Chilo suppressalis, πορφυρό ρυζιού |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιοχημικά & Πιστοκτόνα Bt |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Βιολογικό φυτοφάρμακο εντομοκτόνο για τα κατοικίδια ζώα ανθρώπων λαχανικών που θεωρούνται γενικά ασφαλής
| Περιβαλλοντικές επιπτώσεις: | Χαμηλός σε κανένας |
|---|---|
| Φόρμουλα: | Υγρό ή σκόνη |
| Ασφάλεια: | Γενικά εξεταζόμενο χρηματοκιβώτιο για τη χρήση γύρω από τους ανθρώπους και τα κατοικίδια ζώα |
Πιστοκτόνα καλλιεργειών ρυζιού 63% Μονόσουλταπ
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Chilo suppressalis, πορφυρό ρυζιού |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιοχημικά & Πιστοκτόνα Bt |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Βιοχημικά φυτοφάρμακα σε σκόνη Monosultap για τα καλλιέργεια ρυζιού
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Chilo suppressalis, πορφυρό ρυζιού |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιοχημικά & Πιστοκτόνα Bt |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Φιλικά βιολογικά εντομοκτόνα Eco για την προστασία συγκομιδών
| Ποσοστό εφαρμογής: | νερό 50ml/15L |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικά εντομοκτόνα |
| Συγχρονισμός εφαρμογής: | Μετά από 4pm το απόγευμα |
Φυτικό ασφαλές νερό νερού 20-50g WP 15L Sc 15L εντομοκτόνου 50ml
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| υπόλειμμα: | Κανένα |
| Παράσιτα στόχων: | Spodoptera Exigua, spodoptera litura, Plutella Xylostella, spodoptera frugiperda |
Το οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο WP 20-50g χρειάστηκε το χρηματοκιβώτιο νερού 15L για γύρω από τους ανθρώπους και τα κατοικίδια ζώα
| Δόση (WP): | 20-50g αναγκαίο νερό 15L |
|---|---|
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
| Παράσιτα στόχων: | Spodoptera Exigua, spodoptera litura, Plutella Xylostella, spodoptera frugiperda |
Ασφαλές ψεκαστικό εντομοκτόνου 16000 IU/Mg BT WP Σκοτώνει ρύζι Καπνό Καλαμπόκι Βαμβάκι Πρωτεΐνες
| Συγκομιδές στόχων: | Τσάι λαχανικά ρύζι καπνό καλαμπόκι βαμβάκι |
|---|---|
| Επίπεδο υπολειμμάτων: | χαμηλός |
| περιεκτικότητα σε δραστικό συστατικό: | 16000 IU/mg Bt |
Προστασία των φυτών Περιβαλλοντικά φιλικό Ασφαλές εντομοκτόνο για την προστασία των καλλιεργειών
| Ποσοστό εφαρμογής: | Διαφέρει ανάλογα με το προϊόν |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |

