Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] αγώνας 160 προϊόντα.
Αποτελεσματικά βιολογικά εντομοκτόνα Δεν υπάρχουν υπολείμματα μολύνουν τα αυγά του σκουλήκι του λάχανου
| Διάρκεια ζωής: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Σκοτώνει τα παράσιτα: | Σκουλήκια λάχανου |
| Συγχρονισμός εφαρμογής: | Μετά τις 4:00 μ.μ. |
Καμία αντοχή στον ιό Βιοπестиκίδιο PrGV Bt Ξεφορτωθείτε τα σκουλήκια λάχανο Χαμηλά τοξικά αποτελεσματικά μέσα ελέγχου
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| : |
Αποτελεσματική αντιμετώπιση επιβλαβών οργανισμών με το SeNPV και το Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 20g ανά 15l νερού |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
SC Φόρμουλα Βιολογικά εντομοκτόνα Δεν υπάρχουν υπολείμματα Σπρέι για σκουλήκια λάχανο
| Δραστικό Συστατικό: | Πιερίσραπας Βίρος Granulosis +Bt |
|---|---|
| Ποσοστό εφαρμογής: | 180-270g προϊόντος ανά στρέμμα |
| Συγχρονισμός εφαρμογής: | Μετά τις 4:00 μ.μ. |
Βιολογική σκόνη εντομοκτόνου για την Εξάλειψη του Σκουληκιού Κοπριού
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
Βιολογικό Φυτικό εντομοκτόνο σκόνη υγρό σκοτώνει λάχανο σκουλήκι Diamondback Moth 200ml μπουκάλι
| Μορφή: | Σκόνη/υγρό |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
| Συσκευασία: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Αποτελεσματικό φυτοφάρμακο για τα σκουλήκια λάχανο Κατσαρίδες 100% φυσικό ασφαλές βιολογικό προϊόν
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Συγκομιδές στόχων: | Φυτά και φυτά |
Οργανικός έλεγχος επιβλαβών οργανισμών για ντομάτες καλαμπόκι SeNPV bacillus thuringiensis για τον έλεγχο των σκουληκιών
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| : |
DpCPV Pest Bio Bacillus Thuringiensis Εντόκιο εντομοκτόνου ιού Συστατικό για κήπο λαχανικών
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Dendrolimus punctatus, αμερικανική λευκή πεταλούδα, Parocneria orienta |
|---|---|
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
Μικροβιακό εντομοκτόνο Βιο Bacillus Thuringiensis SeNPV Βίρος πυρηνικής πολυεδρότητας
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |

