Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ effective crop pesticide ] αγώνας 435 προϊόντα.
Θιφλουζαμίδη SC Βιολογικό μυκητοκτόνο Θεραπεία της ασθένειας της πλημμύρας του ρυζιού
| Ενεργό αντικείμενο: | Ποντίκι του ρυζιού, ποντίκι του σίτου |
|---|---|
| Κατανομή: | Μυκητοκτόνο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20182967 |
Γεωργικό μυκητοκτόνο CY30 Βιοκτόνο θεραπεία Τομάτα Τσίλι Αντρακνώση
| Αντικείμενο πρόληψης: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, καθώς και διάφορ |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 25 kg/βάρελ, 4 λίτρα/βάρελ |
Βιολογικό λίπασμα Bacillus Velezensis για την προώθηση της ανάπτυξης του φυτού τσαγιού, τη βελτίωση της απόδοσης και της ποιότητας, και την πρόληψη της γκρίζας κηλίδωσης του τσαγιού.
| Μακριά ζωή του προϊόντος στο ράφι: | Ναι |
|---|---|
| Εύκολος να ισχύσει: | Ναι |
| Λογότυπο: | Υποστήριξη προσαρμογής |
Αγροχημικό βακτηριοκτόνο 25% Αζοξυστροβίνη SC 37% Διφενοκοναζόλη WDG
| Ενεργό αντικείμενο: | Φύση του ρυζιού, φλεγμονή του ρυζιού, φλεγμονή του κότζι, φλεγμονή του σιταριού, φλεγμονή των λαχανι |
|---|---|
| Κατανομή: | Μυκητοκτόνο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20170483/PD20142607 |
Bacillus velezensis CY30 αποτρέψει βελτιώσει σάπιες ρίζες νεκρά φυτά άκαμπτα φυτά νεοφυτεύματα
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| : |
Bacillus Velezensis CY30 Αγόνι φυτών βατόμουρου για φυτά φράουλας
| Αντικείμενο πρόληψης: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, καθώς και διάφορ |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 25 kg/βάρελ, 4 λίτρα/βάρελ |
Bacillus Thuringiensis Chilli Thrips εντομοκτόνα για τον τρυπαντή στο στέλεχος του ρυζιού βιολογικά και χημικά βήτα κυπερομεθρίνη
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό έντομο & Χημικό συνδυασμό φυτοφαρμάκων |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Λαχανικά Φρούτα γκαρντενίες οξύ βιολογικό λιπάσμα Προλαμβάνουν παθογόνα βακτήρια
| Λειτουργία: | Εγκατάσταση αζώτου, διάλυση φωσφόρου, διάλυση καλίου, προώθηση της ανάπτυξης των φυτών |
|---|---|
| Κατανομή: | Λίπασμα |
| Προδιαγραφές: | 40kg/bag |
Βιολογικά φυτοφαρμάκων εντομοκτόνων
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Σπρέι σκόνης Οργανικό εντομοκτόνο 10000 PIB/Mg SeNPV SeNPV Virus Extract
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σποδόπτερα exigua, Σποδόπτερα litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |

