Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ organic biological insecticides ] αγώνας 256 προϊόντα.
Επαγγελματικά Βιολογικά Πιστοκτόνα Βιολογικά Πιστοκτόνα Γρήγορος Έλεγχος Σκουλήκι στο λαχανικό Mazie
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιολογικά εντομοκτόνα |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | 10 εκατομμύρια PIB/mL AcNPV + 2000IU/mL Bt |
| Παράσιτα στόχων: | Πειονεκτήματα των λεπιδοπτέρων |
Βιολογικό εντομοκτόνο ντομάτας λευκής μύγας καθαρό SeNPV οργανικό φυτοφάρμακο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Σκουλήκι του στρατού της πτώσης |
|---|---|
| Πιστοποιητικό καταχώρισης: | PD20180190 |
| Ενεργά παράσιτα: | Κουκουβάγια λαχανικού |
2 έτη Χρόνος διατήρησης και οργανικό φυτοφάρμακο για λάχανο λάχανο σπρέι βλάβης σκουλήκις Μέθοδος εφαρμογής
| Μέθοδος εφαρμογής: | Ψεκασμός |
|---|---|
| Σκοτώνει τα παράσιτα: | Σκουλήκια λάχανου |
| υπόλειμμα: | - Όχι. |
Φυτικό ασφαλές νερό νερού 20-50g WP 15L Sc 15L εντομοκτόνου 50ml
| Ονομασία: | Βιολογικό φυτοφάρμακο |
|---|---|
| υπόλειμμα: | Κανένα |
| Παράσιτα στόχων: | Spodoptera Exigua, spodoptera litura, Plutella Xylostella, spodoptera frugiperda |
Πιστοποιημένη φυσική φυτοφαρμάκη εντομοκτόνη σε σκόνη / υγρό 10 εκατομμύρια PIB / mg PrGV 0,2% Bt Περιβαλλοντικά φιλική
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
Δυνατό ΒΔ Spodoptera Exigua Σκοτώνει βιολογικό φυτοφάρμακο SeNPV Οργανική πιστοποίηση χωρίς υπολείμματα
| Τύπος: | Σκόνη |
|---|---|
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
| Ταξινόμηση: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
Βιολογικά φυτοφάρμακα Φυσικά φυτοφάρμακα
| Συσκευή: | 40g/σακούλι ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δείγμα: | Διαθέσιμα |
| Ενεργό συστατικό: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Οργανικό βιολογικό φυτοφάρμακο φυσικό εντομοκτόνο σακούλα μπουκάλι 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
PD20097412 AcNPV Οργανική γεωργία Βιολογικό φυτοφάρμακο για λαχανικά λαχανικού
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Κατανομή: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Βιοϊσολογικό φυτοφάρμακο PrGV BT σκόνη ψεκασμού
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
|---|---|
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |

