Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ organic biological insecticides ] αγώνας 256 προϊόντα.
Βιοϊσολογικό φυτοφάρμακο PrGV BT σκόνη ψεκασμού
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
|---|---|
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης: | 2 έτη |
Βιολογικά φυτοφαρμάκων εντομοκτόνων
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Αμερικανική λευκή πεταλούδα |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Αποτελεσματικό εντομοκτόνο HaNPV Whitefly βαμβακιού αγροτικών παρασίτων + βάκιλος thuringiensis
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta (Ελικοβέρπα αρμίγκερα, ελικοβέρπα ασούλτα) |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
| ICAMA REG.NO.: | PD20098198 |
Βιολογικό SlNPV & 3% Βήτα Cypermethrin Φρουτοδέντρα Πετοκτόνα Για Stalk Borer
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Βιολογικό ιικό έντομο & Χημικό συνδυασμό φυτοφαρμάκων |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Δυνατός και αποτελεσματικός χημικός βιολογικός έλεγχος του στρατιωτικού σκουληκιού στα καλαμπόκια 2 έτη Χρόνος διατήρησης 20 γραμμάρια ανά 15 λίτρα νερού
| Χρώμα: | Καφέ |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Η εταιρεία βιολογικής τεχνολογίας Wuhan Unioasis Co., Ltd. |
| Ταξινόμηση: | Φυσικό οργανικό φυτοφάρμακο |
ΠΡΓΒ με BT WP εντομοκτόνο για διάφορα φυτικά παράσιτα Γεωργικά εντομοκτόνα με χαμηλά υπολείμματα
| Δρόμος αποστολής: | Αέρος θαλάσσης και ξηράς |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | Οργανικό, μη τοξικό |
| Συσκευή: | 200 ml/ φιάλη, 40 g/ σακούλα |
Περιβαλλοντικά φιλικό Φυτικό λαχανικό οργανικό εντομοκτόνο SeNPV σκόνη σπρέι Μπρόκολο Κινέζικο λάχανο
| Τύπος: | Οργανικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Ονομασία: | SeNPV+Bt |
| Φόρμουλα: | Σκόνη |
Βιολογική σκόνη εντομοκτόνου για την Εξάλειψη του Σκουληκιού Κοπριού
| Κατανομή: | Βιολογικά φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Επίδραση: | Σκοτώστε το Ρεβέτο Στρατιώτικο Σκουλήκι Κοπλιού Σκουλήκι Διαμαντιού |
| Τύπος: | Σκόνη/ρευστό |
Τα οργανικά φυτοφάρμακα για την καλλιέργεια του αναγκαίου 15L Sc νερού 50ml ποικίλλουν το ποσοστό εφαρμογής
| Τύπος: | Βιολογικά |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό: | Βάκιλος thuringiensis ιών εντόμων |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |
Βιολογικό φυτοφάρμακο προστασίας συγκομιδών με τη διατύπωση υγρού ή σκονών
| Ασφάλεια: | Γενικά εξεταζόμενο χρηματοκιβώτιο για τη χρήση γύρω από τους ανθρώπους και τα κατοικίδια ζώα |
|---|---|
| υπόλειμμα: | Κανένα |
| Δόση (Sc): | 50ml αναγκαίο νερό 15L |

