Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ z nine tricosene ] αγώνας 100 προϊόντα.
90% TC Z-9-Tricosene Feromona de Mosca Doméstica Atractivo con Modo de Acción No Tóxico
| Δραστικό Συστατικό: | Ζ-9-τριοσένιο |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 90% |
| Μοριακό βάρος: | 322,6 |
TC Cis-9-Tricosene Muscalure Moth Φερομόνη Τραπεζών παγίδα Πετοκτόνο εντομοκτόνο
| Καταπολέμηση των επιβλαβών οργανισμών: | Ατμοσφαιρικές ασθένειες |
|---|---|
| Ταξινόμηση: | Φερομόνη εντόμων |
| ICAMA REG.NO.: | WP20080055 |
Τρικωσένιο μυϊκό υλικό 90% TC Μελισσό παραπλάνημα Φερομόνες δόλωμα εντομοκτόνα
| Δραστικό Συστατικό: | Z-9-τριοσένιο = 90% |
|---|---|
| Μοριακό βάρος: | 322,6 |
| Ειδικό Βάρος: | 0,807 @25°C |
Cis-9-Tricosene Muscalure 90% Ενεργό συστατικό Φερομόνη σεξ για τις μύγες με υποστήριξη OEM/ODM
| Δραστικό Συστατικό: | Z-9-τριοσένιο = 90% |
|---|---|
| Χημικός τύπος: | CH3(CH2)7CH==CH(CH2)12CH3 |
| Μοριακό βάρος: | 322,6 |
Σημείο τήξης 45,2 °C Δείκτης διάθλασης 1,45 με Z-9-τρικοσένιο
| Δείκτης διάθλασης: | 1.45 |
|---|---|
| Πίεση ατμού: | 00,0018 mmHg σε 25°C |
| Μοριακό τύπο: | C27H52 |
Ζ-9-τρικοσένιο ανθεκτικό στη φυσιολογική θερμοκρασία και πίεση CAS 27519-02-4
| Σταθερότητα: | Σταθερό σε φυσιολογικές θερμοκρασίες και πιέσεις |
|---|---|
| Φράσεις κινδύνου: | Εναλλακτικά μέτρα για την προστασία των καταναλωτών |
| Αριθμός CAS: | 27519-02-4 |
Φερομόνες της μύγας Z-9 Τρικοσένιο 90% καθαρότητα Cis-9-τρικοσένιο μυϊκή μάζα Φαρμακείο ελκυστικής μύγας
| Πίεση ατμού: | 00,0018 mmHg σε 25°C |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 2901299010 |
| Αριθμός CAS: | 27519-02-4 |
Ζ-9- τρικοσένιο μοριακό άχρωμο ή κίτρινο διαφανές υγρό
| Εμφάνιση: | Άχρωμο ή κιτρινωπό διαφανές υγρό |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 2901299010 |
| Σταθερότητα: | Σταθερό σε φυσιολογικές θερμοκρασίες και πιέσεις |
00,8 G/cm3 Πυκνότητα Z Εννέα Τρικωσένιο Φύγα Φερομόνη Πλάκα 90% Καθαρότητα Z-9-τρικωσένιο
| Πίεση ατμών: | 00,0018 mmHg σε 25°C |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 0,8 G/cm3 |
| Μοριακός Τύπος: | C27H52 |
Έλεγχος εντόμων 90% Z-9-Tricosene TC Παγίδες Δολώματος Σκόρου Οικιακής Μύγας Φιλικό προς τον άνθρωπο εντομοκτόνο
| Delivery Time: | 5-8 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |

