Όλα τα Προϊόντα
-
Βιολογικά εντομοκτόνα
-
Βιολογικό φυτοφάρμακο
-
Φυτικά εντομοκτόνα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες αραβοσίτου
-
Πιστοκτόνα για καρποφόρα δέντρα
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες ρυζιού
-
Πιστοκτόνα για καλλιέργειες βαμβακιού
-
Εντόκιστρο Δέντρου Τσαγιού
-
Βιολογικό μυκητοκτόνο
-
Βιολογικό λίπασμα
-
Πήκτωμα δολώματος κατσαρίδων
-
Δολοφόνος εγχώριων παρασίτων
-
Φονικός για τις προνύμφες των κουνουπιών
-
Ζ-9-τριοσένιο
-
Φονικό δόλωμα μυγών
-
Φονικό δόλωμα μυρμηγκιών
-
Οργανικό τσάι
λέξεις-κλειδιά [ z nine tricosene ] αγώνας 100 προϊόντα.
Natural Extract Fly Attractant Recipe Flies Lure Muscamone OEM Acceptable Factory Supply
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
90% TC Muscalure Insect Pheromone Found in Dipteran Flies Extracts Fly Attractant Bait
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
OEM Acceptable Bed Bug Fly Trap Attracts Housefly Flies Attract Insect Pheromone
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Ελκυστικό για τις μύγες των φρούτων Προσαρμοσμένο Τερματιστή μυϊκής μάζας δόλωμα εντομοκτόνο Κίτρινο υγρό 90% TC
| Σημείο Τήξης: | <0°C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 378°C |
| Πίεση ατμών: | 4,7 mPa (27°C) |
Σκοτώνει τις μύγες δόλωμα Σκόρπια Καλή ελκυστική επίδραση Μισοκτόνο Αποτελεσματικός έλεγχος παρασίτων
| Χρώμα: | Κίτρινο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | Δύο χρόνια |
| Παράσιτα στόχων: | Μύγες |
Σκόνη για την εξόντωση μυγών σε συστάδες 1% Azamethiphos, εντομοκτόνο σε σκόνη, για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
Γρήγορης δράσης εντομοκτόνο για μύγες, δόλωμα για οικιακές μύγες, χρήση σε πτηνοτροφικές μονάδες, 1% Αζαμεθιφός
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
Αποτελεσματικό εντομοκτόνο σκόνη για οικιακές μύγες 1% Αζαμεθιφός για μύγες σε εξωτερικούς χώρους κήπου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
Φονικό δόλωμα για μύγες Υπερ-ελκυστικό γρήγορο αποτέλεσμα φιλικό προς το περιβάλλον Formula City Υγειονομικό έλεγχο
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |
Ελκυστικό μύγες ελκυστική τροφή εξάλειψη μύγες εντομοκτόνο βελτίωση της υγιεινής περιβάλλοντος
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| : |

